KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746563

nr 1374 6563

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1900-tal, flickor med kaniner. Olja på pannå, 39x29 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 25 januari 2021
kl 20:18:16